17,000.00 Kč

V Předpolí, Praha 10

Popis

Nabízíme do dlouhodobého pronájmu zařízený slunečný byt 3+kk vedle Kubánského náměstí (na rozhraní Vršovic a Strašnic). Byt je umístěn ve 4. patře v zatepleného domu s výtahem v klidné ulici V Předpolí. Dva neprůchozí pokoje, plovoucí podlahy, bezpečnostní vchodové dveře, z obývacího pokoje vstup na velký balkon orientovaný do vnitrobloku. Moderní kuchyňská linka se spotřebiči: myčka, sklokeramická deska, elektrická trouba, lednice s mrazákem. Byt má ústřední topení včetně teplé vody. Koupelna je vybavena vanou a pračkou, samostatné WC. V ložnici a v předsíni jsou vestavěné skříně. Ostatní vybavení bytu je na fotografiích. Orientace bytu je na východ a západ. K bytovému domu náleží vyhrazené parkoviště před domem přístupné pouze pro obyvatele SVJ, přístup je řešen závorou na dálkové ovládání. Nájem 17.000 Kč + zúčtovatelné poplatky 3.000 Kč včetně energií (celkem 20.000 Kč). Jistota (vratná kauce) 20.000 Kč.

Metro Strašnická 5 minut chůze popř. tramvajová či autobusová zastávka 3 minuty chůze od domu a na metro 1 zastávka. Supermarket Albert v ulici, plavecký a hokejový stadion, škola, školka, Vinohradská nemocnice 5 min. chůze. Prohlídky možné ihned.

Prohlédnout na mapě / okolí

This style property is located in is currently and has been listed on PRAREPO s.r.o.. This property is listed at 17,000.00 Kč. It has bedrooms, bathrooms, and is 82 m². The property was built in year.