4,999,000.00 Kč

Údolní 40, Desná

Popis

Exkluzivně prodej restaurace s ubytovacím zařízením, Desná,okres Jablonec nad Nisou s vlastním číslem popisným, která až do dnes sloužila jako restaurace s ubytovacím zařízením. Možno místo ubytovacího zařízení zřídit byt nebo dva byty. V půdním prostoru objektu kancelář.

Nyní na prodej včetně veškerého vybavení jak interiéru restaurace, tak kuchyně a dalších prostor a to podle platných norem a nařízení. Objekt se nachází v obci Desná, okres Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj. Samotná restaurace má kapacitu cca 20 míst a v případě pořádání akcí, je možné využít salonek a tedy dalších míst k sezení. Objekt byl dlouhou dobu úspěšně provozován a oblíben. Zásobovací trasy jsou samostatně mimo prostory pro hosty, je možné přijet autem až k budově. Celá nemovitost je napojená na Plyn. Elektřina v objektu. Restaurace je kompletní, nic tedy nebrání brzkému obnovení provozu novým majitelem.

Město Desná leží v okrese Jablonec nad Nisou, kraj Liberecký na soutoku Bílé a Černé Desné. Žije zde 3086 obyvatel. Na severu katastru města se nachází vodní nádrž Souš, která je dostupná pěšky i silniční dopravou. Právně nezatížené nemovitosti možno financovat hypotéčním úvěrem, který vám zdarma za velice výhodných podmínek zprostředkujeme, a rádi vyřídíme.

Vzhledem k tomu, že majitel prozatím nepředložil průkaz energetické náročnosti budovy, je nabízeno v kategorii G s tím, že bude dodatečně upřesněno.

Prohlédnout na mapě / okolí